Nergal NAGRYWA szatańską PŁYTĘ Behemoth z DZIECIĘCYM CHÓREM. BĘDĄ JAK „ARKA NOEGO”?! Urocze CZY PRZERAŻAJĄCE? (VIDEO)

    Muzyka, którą tworzy Adam Nergal budzi wiele kontrowersji. Zespół Behemoth wykonujący black metal i ciężki death metal ciężko w ogóle skojarzyć z dziećmi. Pomysł nagrania utworu z chórem wydaje się być nieco zwariowany…

Już niebawem ukaże się nowa płyta grupy Behemoth. Prace nad krążkiem powoli dobiegają końca, a zespół aktualnie zajmuje się nagrywaniem gościnnych występów. Nergal pochwalił się w sieci uroczym wideo z udziałem dziecięcego chóru:

https://www.instagram.com/p/BfSxv_FBZ4V/?taken-by=nergal69

Pod zdjęciem Nergal pisze:

” Jednej rzeczy jestem całkowicie pewien – kocham dzieci i zwierzęta. A one wydają się odwzajemniać tę miłość. Mogę być znienawidzony przez zwolenników PiS-u, czy różnego rodzaju katolików, ale w jakiś sposób ich ignorancja i zaściankowość mnie napędzają do pracy… więc nie przestawajcie, sk****syny! Tak czy inaczej, jesteśmy w trakcie odkrywania nowych pomysłów na album Behemotha i muszę przyznać, że są spektakularne. Cierpliwości fani, jak i hejterzy. Niebawem was odwiedzimy. PS. Chciałbym podziękować dzieciakom za pasję, jaką nas obdarzyły i ich rodzicom, za to, jak liberalnie wychowali swoje pociechy. Kłaniam się nisko!”

Myślicie, że połączenie metalu i głosu dzieci to dobry pomysł?!

 

 

źródło: se.pl/instagram.com