Khloe Kardashian naraziła TYM SWOJE DZIECKO! To może być NIEBEZPIECZNE. OBURZENI fani skomentowali SYTUACJĘ! PRZECZYTAJ!

   Odkąd Khloe Kardashian (33 l.) publicznie przyznała, że jest w ciąży, nie przestaje chwalić się zdjęciami z brzuszkiem na swoim instagramie i snapchacie. Ochoczo pozuje też do zdjęć robionych przez paparazzi.

W rodzinie Kardashian trwa wielkie baby boom. Kim Kardashian z pomocą surogatki doczekała się swojego trzeciego dziecka, najmłodsza Kylie Jenner miesiąc temu urodziła córkę – Stormi Webster. Następna w kolejce jest Khloe, to jej pierwsze dziecko.

Kiedy w historii na swoim snapchacie Khloe umieściła relację z Tokio, na którym mówi, że jest w 8. miesiącu ciąży fani oburzyli się. Ciężarna gwiazda leciała samolotem, a to może stanowić niebezpieczeństwo dla dziecka.

 

„Jak możesz latać w 8 miesiącu ciąży?”

 

Fani przyczepiają się także do tego, że słynna gwiazda z rodziny Kardashianek ciągle dotyka swojego brzucha. Khloe odpowiedziała hejterom na swoim Twitterze:

„Wszyscy chcą wypowiadać się na temat mojego brzucha. Czekałam na ten krótki moment w życiu przez lata. Mam tylko kilka miesięcy, aby cieszyć się ciążą, więc będę dotykać mój brzuszek tak często, jak będę chciała. Mamusia Cię kocha, maleństwo.”

 

Czy internauci zareagowali słusznie?

 

https://www.instagram.com/p/Bfwaqduhu2B/?taken-by=khloekardashian

https://www.instagram.com/p/Bfdzq3WBBUN/?taken-by=khloekardashian

https://www.instagram.com/p/Bf1_G_-hoF8/?taken-by=khloekardashian

https://www.instagram.com/p/Bf1aO0EhGT8/?taken-by=khloekardashian

źródło: snapchat/instagram.com/twitter